przeważnie nie trzeba określać na co potrzebne są nam pieniądze. Daje to sporą dowolność; kredyt gotówkowy jest jedną z najbardziej korzystnych opcji, gdy budżet naszego gospodarstwa domowego przeżywa nagły kryzys finansowy; kredyt gotówkowy może być zaciągnięty nawet na kwotę 100 tysięcy złotych; formalności, w porównaniu z innymi rodzajami kredytu, są niewielkie, często wręcz ograniczone do niezbędnego minimum. Jest więc to wygodny i stosunkowo szybki sposób na uzyskanie potrzebnych środków pieniężnych; możliwość załatwienia wstępnych formalności przez Internet, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo czasu; kredyt gotówkowy przyznawany jest stosunkowo szybko. Decyzja zazwyczaj zapada w ciągu jednego dnia roboczego. Natomiast, gdy od razu dostarczymy bankowi wszystkie niezbędne dokumenty oraz gdy bank może szybko sprawdzić naszą historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, to często wystarczy zaledwie kilkanaście minut na podjęcie decyzji. W chwili, jej zapadnięcia pieniądze są praktycznie od razu do naszej dyspozycji. Niektórzy więc określają kredyty gotówkowe mianem szybkich pożyczek; kredyt gotówkowy można otrzymać w najbardziej dogodnej dla siebie formie: czek bankowy, gotówka, przelew. W ostatnim przypadku można również przelać pieniądze na konto bankowe w innym banku niż ten w którym zaciągnęliśmy kredyt gotówkowy. Istnieje także możliwość podziału przyznanej, w umowie kredytowej, kwoty na transze; niezależnie od tego jaką kwotę chcemy od banku pożyczyć, nie ma wymogu wkładu własnego; kredyt gotówkowy daje możliwość dopasowania okresu spłaty do własnych możliwości, tak aby wielkość rat była rozsądna w stosunku do płaconych odsetek; kredyt gotówkowy posiada istotne udogodnienie w postaci możliwości wcześniejszej spłaty zobowiązania bez ponoszenia dodatkowych opłat; kredyty gotówkowe w ofertach różnych banków zawierają także szereg innych udogodnień, jak np.: zwolnienie z odsetek w okresie kilku miesięcy, możliwość wstrzymania spłaty, malejące raty itd.
Najlepsze Kredyty samochodowe ,mieszkaniowe 2014 rok
NOWE POŻYCZKI CHWILÓWKI  są produktem finansowym oferowanym przez różne instytucje kredytowe. Istotą kredytów tego rodzaju jest „pożyczanie” pieniędzy na dowolny cel. Z tego też powodu jest najbardziej popularnym produktem na rynku usług bankowych. Formalności w wielu przypadkach ograniczają się do minimum. W zależności od kwoty nie są konieczne nawet zaświadczenia o dochodach – wystarczy tylko dokument potwierdzający tożsamość.  
NOWE POŻYCZKI gotówkowe charakteryzują się dość wysokim oprocentowaniem (w porównaniu z kredytami hipotecznymi) oraz krótkim okresem kredytowania. Choć istnieją banki, które udzielają kredytów nawet na 8 lat, to w większości przeważają instytucje oferujące pomoc do 2-3 lat. Kredyty tego rodzaju charakteryzują się również określoną kwotą maksymalną. Najczęściej kwoty sięgają od kilkuset złotych do 100 tysięcy złotych.

KREDYT HIPOTECZNY MILLENIUM BANK


Z kredytem hipotecznym w Banku Millennium spełnisz swoje marzenia łatwiej niż myślisz!Kredyt Hipoteczny Banku Millennium to:

 • finansowanie do 100% wartości nieruchomości
 • prowizja 0%
 • obniżka marży o 0,3 pkt. proc.*
 • atrakcyjny poziom marż i oprocentowania
 • korzystny okres kredytowania - do 35 lat
 • akceptacja wielu różnych źródeł dochodu.


Teraz uzyskasz też u nas kredyt z rządowymi dopłatami w ramach programu "Rodzina na swoim"
-
rata Twojego kredytu może być niższa od standardowej, ponieważ przez pierwsze 8 lat do 50% odsetek Twojego kredytu pokryje Skarb Państwa.


Kupujesz mieszkanie lub dom? Proponujemy Ci:

 • kredyt do 100% wartości nieruchomości z ubezpieczeniem niskiego wkładu własnego
 • możliwość skorzystania z 24 - miesięcznej karencji w spłacie kapitału i wakacji kredytowych


Osobom budującym domy oferujemy szereg przyjaznych rozwiązań:

 • działka stanowi wkład własny, dzięki czemu nie musisz dysponować dodatkowymi środkami w gotówce
 • podstawą do wyliczenia maksymalnej kwoty kredytu jest przyszła wartość nieruchomości po wykończeniu - możesz uzyskać kredyt do 100% łącznej wartości działki i domu po wybudowaniu i wykończeniu
 • umożliwiamy finansowanie każdego etapu budowy domu - jednoczesny zakup działki i budowę domu, a także budowę do tzw. „stanu deweloperskiego" lub umożliwiającego częściowy odbiór domu
 • nie wymagamy faktur za zakupione materiały i wykonane prace
 • zapewniamy zrefinansowanie poniesionych wcześniej wydatków (środki uzyskane w ten sposób można przeznaczyć na dowolny cel, np. na umeblowanie domu).


Skorzystaj z naszej oferty i wprowadź się do wymarzonego domu.


RRSP od 6,83% do 8,17% dla kredytów w PLN - stan na dzień 01.12.2011 r.
* Możliwość obniżenia marży kredytu hipotecznego o 0,3 p.p. w całym okresie kredytowania w przypadku Kredytobiorców, którzy spełnią łącznie następujące warunki:
- są Posiadaczami konta osobistego w Banku Millennium
- są Użytkownikami karty debetowej do konta w Banku Millennium,
tj. wykonają za jej pomocą transakcje bezgotówkowe na kwotę 500 PLN średniomiesięcznie (weryfikacja kwoty transakcji raz na 3 miesiące).


Wypełnij formularz kontaktu i skorzystaj z pomocy naszego Doradcy Kredytowego.

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW