KREDYTY DLA FIRM NA OŚWIADCZENIE ,RYCZAŁCIE I NOWYCH FIRM BEZ WYKAZYWANIA DOCHODÓW.

KREDYTY DLA NOWO ZAŁOŻONYCH FIRM NA RYCZAŁCIE

Myślisz o swojej firmie? A może chciałbyś rozbudować już istniejące przedsiębiorstwo?
POTRZEBUJESZ FUNDUSZY FIRMOWYCH
Na zakup nowego lokalu, zatrudnienie pracowników czy poszerzenie dotychczasowej działalności, potrzebne są pieniądze. Istnieje wiele form dofinansowania niewielkiej działalności, wciąż jednak najpewniejszy i najpopularniejszy jest kredyt bankowy. 

Kredyty dla firm Kredyty dla firm są idealnym rozwiązaniem w przypadku gdy potrzebujesz środków na bieżące dofinansowanie działalności - utrzymanie płynności finansowej lub dalsze inwestycje. Rodzaje kredytów dla firmy:: Błyskawiczna pożyczka - możliwość uzyskania dla firmy szybkiej gotówki nawet do pełnej wartości zabezpieczenia. Zabezpieczeniem może być tutaj na przykład samochód. Nie wymagana jest zdolność kredytowa. Kredyt inwestycyjny - używany do modernizacji firmy przeznaczony na różnego rodzaju inwestycje zapewni prawidłowy rozwój firmy oraz poprawę konkurencyjności. Kredyt hipoteczny - może zostać przeznaczony na dowolny cel, kredytowanie do kilkunastu lat, zdolność kredytowa wyliczana na podstawie dochodów z reguły wymagany jest brak zaległości w ZUS i US. Kredyt obrotowy - na bieżące wydatki firmy, przydatny w momencie utraty płynności finansowej. Kredyt jako zastaw kontraktu - ciekawa forma kredytu dla firm startujących w przetargach publicznych. Wniosek kredytowy rozpatrywany błyskawicznie bez zbędnych formalności, muszą być
 uregulowane zobowiązania dla US i ZUS. Zachęcamy do zapoznania się z listą kredytów firmowych powyżej.

KREDYTY FIRMOWE BEZ WYKAZYWANIA DOCHODÓW NA RYCZAŁCIE, DLA NOWYCH FIRM I OSÓB PROWADZĄCYCH JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.

Bez dodatkowego zastrzyku gotówki twoja firma niestety nie będzie się prężnie rozwijać. Nawet jeśli masz mnóstwo pomysłów na rozbudowę czy inwestycje, bez pieniędzy ich nie zrealizujesz. Rozwiązaniem może być kapitał zewnętrzny, czyli wszelkiego rodzaju kredyty oraz subwencje i dotacje. O ten drugi rodzaj pomocy niestety nie jest łatwo - źródło unijnych pieniędzy powoli wysycha, musisz też umieć poruszać się w gąszczu przeróżnych przepisów i programów, a także długo czekać w kolejce po dofinansowanie. Otrzymanie kredytu jest dużo prostsze, dlatego to dość często wybierany przez przedsiębiorców sposób finansowania. Zwłaszcza że banki coraz chętniej pożyczają pieniądze małym przedsiębiorcom. Zanim sięgniesz po kredyt Warto pamiętać, że kapitał obcy musi zostać zwrócony w konkretnym terminie. Ponadto środki uzyskane z zaciągniętej pożyczki zwykle należy przeznaczyć na określony przez naszego pożyczkodawcę cel. Przygotuj się, że do comiesięcznych kosztów trzeba będzie doliczyć jeszcze ratę kredytu. Bank sprawdzi też twoją zdolność kredytową, a więc to, czy sytuacja finansowa przyszłego klienta pozwoli mu na spłacenie zobowiązań. Na pewno weźmie pod uwagę ogólną kondycję twojego przedsiębiorstwa. Zbada także czynniki zewnętrzne, np. partnerów finansowych, kontrahentów czy firmy, z którymi współpracujesz. Oceni twoją historię finansową, czyli jak twoje przedsiębiorstwo radziło sobie z wcześniejszymi zobowiązaniami. Zwykle brane są pod uwagę ostatnie 2-3 lata. Uwaga! Brak twojej firmy na liście BIK (Biuro Informacji Kredytowej) wcale nie jest dobrą informacja dla banku. Dlaczego? Nie jest on w stanie określić wiarygodności i rzetelności potencjalnego kredytobiorcy. Wbrew pozorom nawet kilka (spłaconych!) kredytów może poprawić twoją zdolność kredytową. W trakcie starania się o pożyczkę warto jednak spłacić ewentualne zobowiązania. Jeśli starasz się o pieniądze na start firmy, bank może też zażądać od ciebie biznesplanu. Jakie kredyty dla przedsiębiorców Kredyty, o które najczęściej starają się firmy: - Kredyt inwestycyjny - jak wskazuje jego nazwa, przeznaczony jest na nowe inwestycje, np. zakup licencji albo niezbędnych dla rozwoju działalności maszyn. Im jest wyższy, tym trudniej jest go otrzymać; - Kredyt obrotowy - czyli taki, który wspomoże bieżącą działalność twojej firmy. Z reguły zaciągany jest po to, żeby poprawić sytuację przedsiębiorstwa, np. może być wykorzystany na pensje dla pracowników; - Kredyt hipoteczny - może być wykorzystany np.rozbudowę siedziby twojego przedsiębiorstwa albo na remont. Ten rodzaj kredytu najtrudniej uzyskać, ponieważ jest zaciągany nawet na kilkanaście lat. 
źródło; Super ekspres
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW