przeważnie nie trzeba określać na co potrzebne są nam pieniądze. Daje to sporą dowolność; kredyt gotówkowy jest jedną z najbardziej korzystnych opcji, gdy budżet naszego gospodarstwa domowego przeżywa nagły kryzys finansowy; kredyt gotówkowy może być zaciągnięty nawet na kwotę 100 tysięcy złotych; formalności, w porównaniu z innymi rodzajami kredytu, są niewielkie, często wręcz ograniczone do niezbędnego minimum. Jest więc to wygodny i stosunkowo szybki sposób na uzyskanie potrzebnych środków pieniężnych; możliwość załatwienia wstępnych formalności przez Internet, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo czasu; kredyt gotówkowy przyznawany jest stosunkowo szybko. Decyzja zazwyczaj zapada w ciągu jednego dnia roboczego. Natomiast, gdy od razu dostarczymy bankowi wszystkie niezbędne dokumenty oraz gdy bank może szybko sprawdzić naszą historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, to często wystarczy zaledwie kilkanaście minut na podjęcie decyzji. W chwili, jej zapadnięcia pieniądze są praktycznie od razu do naszej dyspozycji. Niektórzy więc określają kredyty gotówkowe mianem szybkich pożyczek; kredyt gotówkowy można otrzymać w najbardziej dogodnej dla siebie formie: czek bankowy, gotówka, przelew. W ostatnim przypadku można również przelać pieniądze na konto bankowe w innym banku niż ten w którym zaciągnęliśmy kredyt gotówkowy. Istnieje także możliwość podziału przyznanej, w umowie kredytowej, kwoty na transze; niezależnie od tego jaką kwotę chcemy od banku pożyczyć, nie ma wymogu wkładu własnego; kredyt gotówkowy daje możliwość dopasowania okresu spłaty do własnych możliwości, tak aby wielkość rat była rozsądna w stosunku do płaconych odsetek; kredyt gotówkowy posiada istotne udogodnienie w postaci możliwości wcześniejszej spłaty zobowiązania bez ponoszenia dodatkowych opłat; kredyty gotówkowe w ofertach różnych banków zawierają także szereg innych udogodnień, jak np.: zwolnienie z odsetek w okresie kilku miesięcy, możliwość wstrzymania spłaty, malejące raty itd.
Najlepsze Kredyty samochodowe ,mieszkaniowe 2014 rok
NOWE POŻYCZKI CHWILÓWKI  są produktem finansowym oferowanym przez różne instytucje kredytowe. Istotą kredytów tego rodzaju jest „pożyczanie” pieniędzy na dowolny cel. Z tego też powodu jest najbardziej popularnym produktem na rynku usług bankowych. Formalności w wielu przypadkach ograniczają się do minimum. W zależności od kwoty nie są konieczne nawet zaświadczenia o dochodach – wystarczy tylko dokument potwierdzający tożsamość.  
NOWE POŻYCZKI gotówkowe charakteryzują się dość wysokim oprocentowaniem (w porównaniu z kredytami hipotecznymi) oraz krótkim okresem kredytowania. Choć istnieją banki, które udzielają kredytów nawet na 8 lat, to w większości przeważają instytucje oferujące pomoc do 2-3 lat. Kredyty tego rodzaju charakteryzują się również określoną kwotą maksymalną. Najczęściej kwoty sięgają od kilkuset złotych do 100 tysięcy złotych.

KREDYTY DLA FIRM NA OŚWIADCZENIE ,RYCZAŁCIE I NOWYCH FIRM BEZ WYKAZYWANIA DOCHODÓW.

KREDYTY DLA NOWO ZAŁOŻONYCH FIRM NA RYCZAŁCIE

Myślisz o swojej firmie? A może chciałbyś rozbudować już istniejące przedsiębiorstwo?
POTRZEBUJESZ FUNDUSZY FIRMOWYCH
Na zakup nowego lokalu, zatrudnienie pracowników czy poszerzenie dotychczasowej działalności, potrzebne są pieniądze. Istnieje wiele form dofinansowania niewielkiej działalności, wciąż jednak najpewniejszy i najpopularniejszy jest kredyt bankowy. 

Kredyty dla firm Kredyty dla firm są idealnym rozwiązaniem w przypadku gdy potrzebujesz środków na bieżące dofinansowanie działalności - utrzymanie płynności finansowej lub dalsze inwestycje. Rodzaje kredytów dla firmy:: Błyskawiczna pożyczka - możliwość uzyskania dla firmy szybkiej gotówki nawet do pełnej wartości zabezpieczenia. Zabezpieczeniem może być tutaj na przykład samochód. Nie wymagana jest zdolność kredytowa. Kredyt inwestycyjny - używany do modernizacji firmy przeznaczony na różnego rodzaju inwestycje zapewni prawidłowy rozwój firmy oraz poprawę konkurencyjności. Kredyt hipoteczny - może zostać przeznaczony na dowolny cel, kredytowanie do kilkunastu lat, zdolność kredytowa wyliczana na podstawie dochodów z reguły wymagany jest brak zaległości w ZUS i US. Kredyt obrotowy - na bieżące wydatki firmy, przydatny w momencie utraty płynności finansowej. Kredyt jako zastaw kontraktu - ciekawa forma kredytu dla firm startujących w przetargach publicznych. Wniosek kredytowy rozpatrywany błyskawicznie bez zbędnych formalności, muszą być
 uregulowane zobowiązania dla US i ZUS. Zachęcamy do zapoznania się z listą kredytów firmowych powyżej.

KREDYTY FIRMOWE BEZ WYKAZYWANIA DOCHODÓW NA RYCZAŁCIE, DLA NOWYCH FIRM I OSÓB PROWADZĄCYCH JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.

Bez dodatkowego zastrzyku gotówki twoja firma niestety nie będzie się prężnie rozwijać. Nawet jeśli masz mnóstwo pomysłów na rozbudowę czy inwestycje, bez pieniędzy ich nie zrealizujesz. Rozwiązaniem może być kapitał zewnętrzny, czyli wszelkiego rodzaju kredyty oraz subwencje i dotacje. O ten drugi rodzaj pomocy niestety nie jest łatwo - źródło unijnych pieniędzy powoli wysycha, musisz też umieć poruszać się w gąszczu przeróżnych przepisów i programów, a także długo czekać w kolejce po dofinansowanie. Otrzymanie kredytu jest dużo prostsze, dlatego to dość często wybierany przez przedsiębiorców sposób finansowania. Zwłaszcza że banki coraz chętniej pożyczają pieniądze małym przedsiębiorcom. Zanim sięgniesz po kredyt Warto pamiętać, że kapitał obcy musi zostać zwrócony w konkretnym terminie. Ponadto środki uzyskane z zaciągniętej pożyczki zwykle należy przeznaczyć na określony przez naszego pożyczkodawcę cel. Przygotuj się, że do comiesięcznych kosztów trzeba będzie doliczyć jeszcze ratę kredytu. Bank sprawdzi też twoją zdolność kredytową, a więc to, czy sytuacja finansowa przyszłego klienta pozwoli mu na spłacenie zobowiązań. Na pewno weźmie pod uwagę ogólną kondycję twojego przedsiębiorstwa. Zbada także czynniki zewnętrzne, np. partnerów finansowych, kontrahentów czy firmy, z którymi współpracujesz. Oceni twoją historię finansową, czyli jak twoje przedsiębiorstwo radziło sobie z wcześniejszymi zobowiązaniami. Zwykle brane są pod uwagę ostatnie 2-3 lata. Uwaga! Brak twojej firmy na liście BIK (Biuro Informacji Kredytowej) wcale nie jest dobrą informacja dla banku. Dlaczego? Nie jest on w stanie określić wiarygodności i rzetelności potencjalnego kredytobiorcy. Wbrew pozorom nawet kilka (spłaconych!) kredytów może poprawić twoją zdolność kredytową. W trakcie starania się o pożyczkę warto jednak spłacić ewentualne zobowiązania. Jeśli starasz się o pieniądze na start firmy, bank może też zażądać od ciebie biznesplanu. Jakie kredyty dla przedsiębiorców Kredyty, o które najczęściej starają się firmy: - Kredyt inwestycyjny - jak wskazuje jego nazwa, przeznaczony jest na nowe inwestycje, np. zakup licencji albo niezbędnych dla rozwoju działalności maszyn. Im jest wyższy, tym trudniej jest go otrzymać; - Kredyt obrotowy - czyli taki, który wspomoże bieżącą działalność twojej firmy. Z reguły zaciągany jest po to, żeby poprawić sytuację przedsiębiorstwa, np. może być wykorzystany na pensje dla pracowników; - Kredyt hipoteczny - może być wykorzystany np.rozbudowę siedziby twojego przedsiębiorstwa albo na remont. Ten rodzaj kredytu najtrudniej uzyskać, ponieważ jest zaciągany nawet na kilkanaście lat. 
źródło; Super ekspres
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW