KREDYTY HIPOTECZNE Z NISKĄ RATĄ  PRZEZ INTERNET        BEZ WYCHODZENIA Z DOMU     I    BEZ STRATY CZASU

Kredyt hipoteczny można już wziąć przez Internet. Jako pierwsza w Polsce firma Invigo udostępnia w ten sposób kredyty 20 banków, wspierając klientów w całym procesie - od wyboru oferty do wypłaty kredytu.

Kredyt mieszkaniowy przez internet to proces przygotowany przez Internet w taki sposób by jak najwięcej czynności Klienci realizowali w internecie lub przez telefon z pomocą naszych Konsultantów. Kredyt mieszkaniowy przez internet można wybrać w kalkulatorze kredytu hipotecznego - obliczyć zdolność kredytową i określić parametry kredytu. Wszystkie formalności, aż do podpisania umowy przygotowujesz z Konsultantem Invigo. Kredyt mieszkaniowy przez internet jest wygodny i pozwala zaoszczędzić czas.

WSZYSTKO CO MUSISZ ZROBIĆ TO WYPEŁNIC I WYSŁAĆ WNIOSEK

NASZA OFERTA KREDYTÓW PRZEZ INTERNET TO CAŁY SZEREG UDOGODNIEŃ DLA CIEBIE;
pomagamy we wszystkim:
od wyboru oferty do wypłaty kredytu,
 a sprawdzenie wysokości raty i zdolności trwa tylko kilka minut
kredyty mieszkaniowe 20 banków w jednym miejscu
wszystkie formalności bez wychodzenia z domu, z telefoniczną pomocą dedykowanego konsultanta
teraz dopłacamy do kredytów - nawet

          3000 zł

wniosek o kredyt mieszkaniowy przez internet.
Jak dowodzą badania Ericsson Consumer Lab, Polacy coraz chętniej korzystają z usług bankowych przez Internet. Odsetek osób wykonujących przynajmniej jedną operację finansową tygodniowo wzrósł z 14% w 2006 do 41% w 2009 roku. Jednak uzyskanie kredytu hipotecznego wiązało się dotąd z licznymi wizytami w oddziale banku lub biurze pośrednika. Rozwiązanie Invigo łączy portal internetowy i telefoniczne wsparcie doświadczonego konsultanta hipotecznego. W serwisie wniosek tutaj klient może sprawdzić swoją zdolność kredytową i policzyć ratę kredytu w zalezności od waluty, okresu kredytowania, czy jest to kredyt z dopłatą w programie „Rodzina na swoim”. Na tej podstawie generowane jest zestawienie ofert banków dostępnych dla klienta. System uwzględnia kryteria banków, sprawdzając, czy dany bank udzieli klientowi kredytu i jakie będą jego warunki. Klient może sam wybrać odpowiadającą mu ofertę lub skontaktować się z konsultantem Invigo. Konsultant analizuje potrzeby klienta, odpowiada na jego pytania i pośredniczy w kontaktach z bankami. Pomaga też w wypełnieniu wniosku kredytowego i przygotowaniu dokumentów, które są odbierane przez kuriera - pracownika Invigo i przekazywane do banku. Invigo trzyma rękę na pulsie w trakcie podejmowania przez bank decyzji kredytowej. Klient może sprawdzić status wniosku logując się w serwisie www.invigo.pl lub kontaktując się z konsultantem. Invigo stawia na szybkość i wygodę dla klienta. W ciągu kilku minut można dowiedzieć się, który bank udzieli kredytu i poznać jego warunki. Klient nie traci czasu na wizyty w oddziałach, umawianie się z doradcami, dowóz dokumentów do banku. Twórcy Invigo na nowo definiują rolę klienta w procesie ubiegania się o kredyt. „Wybór kredytu hipotecznego to poważna decyzja. Wierzymy, że klient powinien podjąć ją świadomie i samodzielnie, bez niepotrzebnych nacisków i porad. Dostarczamy potrzebnych do podjęcia decyzji informacji, a następnie pomagamy w załatwieniu formalności. Invigo to odpowiedź na oczekiwania coraz większej grupy osób, które ze względu na wygodę i niezależność preferują usługi świadczone drogą internetową” - mówi Łukasz Wojcieszak, Prezes Zarządu Invigo S.A. źródło: Invigo

       DŁUGO OCZEKIWANY PRODUKT PRZEZ WSZYSTKIE OSOBY ,KTÓRE ZAMIERZAJĄ ZACIĄGNĄĆ KREDYT NA ZAKUP WŁASNEGO DOMU LUB MIESZKANIA. ERA KOLEJEK ZAKOŃCZYŁA SIĘ JUŻ BARDZO DAWNO,ALE W PRZYPADKU ZAŁATWIANIA FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z POZYSKANIEM ŚRODKÓW NA ZMIANE NOWEJ KWATERY ,POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA. UBIEGANIE SIĘ O KREDYT HIPOTECZNY JEST BARDZO CZASOCHŁONNE I SKOMPLIKOWANE.CAŁY PROCES OD ZŁOŻENIA WNIOSKU DO WYPŁATY GOTÓWKI NA WYKUPIENIE WYMARZONEJ POSIADŁOŚCI TRWA CZĘSTO KILKA DŁUGICH MIESIĘCY.ZNAMY WIELE PRZYPADKÓW , KIEDY PO DŁUGIEJ I WYCZERPUJĄCEJ BATALI W WALCE O PRZYZNANIE KREDYTU MIESZKANIOWEGO I TAK ZOSTANIEMY ODPRAWIENI Z KWITKIEM.NIKT NIE JEST NAM W STANIE ZAPEWNIĆ , ŻE ZOSTANĄ NAM PRZYZNANE ŚRODKI FINANSOWE ,NAWET PO WSTĘPNEJ POZYTYWNEJ OPINI WYDANEJ PRZEZ BANK. KREDYT HIPOTECZNY TO DŁUGA I MOZOLNA HISTORIA,DLA TEGO MUSIMY PRZYŁOŻYĆ SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA WYBÓR BANKU ORAZ PODJĄĆ DECYZJE CO DO WALUTY W JAKIEJ CHCEMY SPŁACAĆ MIESZKANIE A RÓWNIEŻ OKRESU KREDYTOWANIA I WYSOKOŚCI RAT,KTÓRE BĘDZIE TRZEBA SPŁACAĆ CO MIESIĄC PRZEZ BARDZO DŁUGI OKRES.TO BARDZO POWAŻNE ZOBOWIĄZANIE NA NIEMAL CAŁE NASZE ŻYCIE. NIE WYBIERAJMY ZATEM POCHOPNIE OFERTY KREDYTU HIPOTECZNEGO, ZWRÓĆMY UWAGĘ NA WSZYSTKIE PARAMETRY POŻYCZKI ,MARŻE JAKIE BANK POBIERZE ZA PRZYZNANIE HIPOTEKI. ALE NASZE ROZWIĄZANIE JEST WPROST PERFEKCYJNE,DZIĘKI NASZEMU NOWEMU PRODUKTOWI KREDYTOM HIPOTECZNYM PRZEZ INTERNET ,ZAOSZCZĘDZISZ CZAS I PIENIĄDZE. DLACZEGO? PONIEWAŻ , WSZYSTKO CO MUSISZ ZROBIĆ TO WYPEŁNIC I WWYSŁAĆ WNIOSEK O POŻYCZKĘ MIESZKANIOWĄ. NASI EKSPERCI Z POŚRÓD 20 BANKÓW DOBIORĄ NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNIĄ OFERTĘ DOPASOWANĄ DO TWOICH WYMAGAŃ.PRZEZ TELEFON I INTERNET PRZEPROWADZĄ CIE PRZEZ CAŁY PROCES UZYSKANIA KREDYTU. NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ ODBYWAĆ NIEPOTRZEBNYCH I KOSZTOWNYCH WYCIECZEK DO BANKU,PONIEWAŻ TYM ZAJMĄ SIĘ WYKWALIFIKOWANI DORADCY DO SPRAW KREDYTÓW MIESZKANIOWYCH. GDYBY TEGO BYŁO MAŁO,ZMINIMALIZUJĄ DLA CIEBIE RATĘ KREDYTU I POMOGĄ UNIKNĄĆ NIE POTRZEBNYCH KOSZTÓW.TO WIELKA OSZCZĘDNOŚĆ CZASU JAK I DUŻEJ ILOŚCI GOTÓWKI DLA CIEBIE I TWOICH BLISKICH. JEDYNE CO MUSISZ ZROBIĆ TO WYPEŁNIĆ WNIOSEK I POCZEKAĆ NA KONTAKT OD DORADCY.NASZ KREDYT MIESZKANIOWY PRZEZ INTERNET JEST DOSTĘPNY DLA KAŻDEGO ,BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE POBYTU. ZAPRASZAMY DO WYSŁANIA WNIOSKU.WYSŁANIE WNIOSKU JEST BEZ PŁATNE I NIE ZOBOWIĄZUJĄCE.CZEKAJĄ NA CIEBIE SAME KORZYŚCI. 

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW