przeważnie nie trzeba określać na co potrzebne są nam pieniądze. Daje to sporą dowolność; kredyt gotówkowy jest jedną z najbardziej korzystnych opcji, gdy budżet naszego gospodarstwa domowego przeżywa nagły kryzys finansowy; kredyt gotówkowy może być zaciągnięty nawet na kwotę 100 tysięcy złotych; formalności, w porównaniu z innymi rodzajami kredytu, są niewielkie, często wręcz ograniczone do niezbędnego minimum. Jest więc to wygodny i stosunkowo szybki sposób na uzyskanie potrzebnych środków pieniężnych; możliwość załatwienia wstępnych formalności przez Internet, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo czasu; kredyt gotówkowy przyznawany jest stosunkowo szybko. Decyzja zazwyczaj zapada w ciągu jednego dnia roboczego. Natomiast, gdy od razu dostarczymy bankowi wszystkie niezbędne dokumenty oraz gdy bank może szybko sprawdzić naszą historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, to często wystarczy zaledwie kilkanaście minut na podjęcie decyzji. W chwili, jej zapadnięcia pieniądze są praktycznie od razu do naszej dyspozycji. Niektórzy więc określają kredyty gotówkowe mianem szybkich pożyczek; kredyt gotówkowy można otrzymać w najbardziej dogodnej dla siebie formie: czek bankowy, gotówka, przelew. W ostatnim przypadku można również przelać pieniądze na konto bankowe w innym banku niż ten w którym zaciągnęliśmy kredyt gotówkowy. Istnieje także możliwość podziału przyznanej, w umowie kredytowej, kwoty na transze; niezależnie od tego jaką kwotę chcemy od banku pożyczyć, nie ma wymogu wkładu własnego; kredyt gotówkowy daje możliwość dopasowania okresu spłaty do własnych możliwości, tak aby wielkość rat była rozsądna w stosunku do płaconych odsetek; kredyt gotówkowy posiada istotne udogodnienie w postaci możliwości wcześniejszej spłaty zobowiązania bez ponoszenia dodatkowych opłat; kredyty gotówkowe w ofertach różnych banków zawierają także szereg innych udogodnień, jak np.: zwolnienie z odsetek w okresie kilku miesięcy, możliwość wstrzymania spłaty, malejące raty itd.
Najlepsze Kredyty samochodowe ,mieszkaniowe 2014 rok
NOWE POŻYCZKI CHWILÓWKI  są produktem finansowym oferowanym przez różne instytucje kredytowe. Istotą kredytów tego rodzaju jest „pożyczanie” pieniędzy na dowolny cel. Z tego też powodu jest najbardziej popularnym produktem na rynku usług bankowych. Formalności w wielu przypadkach ograniczają się do minimum. W zależności od kwoty nie są konieczne nawet zaświadczenia o dochodach – wystarczy tylko dokument potwierdzający tożsamość.  
NOWE POŻYCZKI gotówkowe charakteryzują się dość wysokim oprocentowaniem (w porównaniu z kredytami hipotecznymi) oraz krótkim okresem kredytowania. Choć istnieją banki, które udzielają kredytów nawet na 8 lat, to w większości przeważają instytucje oferujące pomoc do 2-3 lat. Kredyty tego rodzaju charakteryzują się również określoną kwotą maksymalną. Najczęściej kwoty sięgają od kilkuset złotych do 100 tysięcy złotych.

NAJLEPSZE KREDYTY SAMOCHODOWE

Zaciąganie kredytu samochodowego zazwyczaj kojarzy się nam z braniem pożyczki na całą niezbędną do kupna auta sumę. Tymczasem proces kredytowy wygląda właściwie tak samo, jak w przypadku kupna mieszkania – zawsze można wnieść wkład własny, dzięki czemu kredyty samochodowe są mniejsze, a my mamy mniejszą kwotę do spłaty.Również banki nieco przychylniejszym okiem patrzą na tych klientów, którzy nie zawierają umów kredytowych na całą kwotę – często oferują im nieco korzystniejsze umowy, niższe oprocentowanie i bardziej atrakcyjne warunki spłaty kredytu. Wkład własny to nic innego, jak pewna suma pieniędzy, dla której kredyt jest wyłącznie uzupełnieniem. Przykładowo chcąc kupić auto za 50 tysięcy złotych dysponuje się wyłącznie kwotą 20 tysięcy. Zamiast czekać kilka lat na uzbieranie reszty, można iść do banku i wziąć kredyt na brakujące 30 tysięcy. Sama oferta kredytowa się nie zmienia – pieniądze wypłacane są na takich samych warunkach jak przy pełnym kredycie, z wyjątkiem wspomnianego wcześniej np. innego oprocentowania.
W DZISIEJSZYCH CZASACH ZAKUP SAMOCHODU TO NIE PROBLEM.BOGATA OFERTA DEALERÓW I PRODUCENTÓW SAMOCHODOWYCH WZRASTA Z DNIA NA DZIEŃ.
SETKI A MOŻE TYSIĄCE MODELI ,KTÓRE DOSTĘPNE SA NA RYNKU KUSZĄ POTENCJALNYCH KLIENTÓW.W BOGATEJ GAMIE MODELI ZNALEŚĆ MOŻNA SAMOCHODY TANIE,CZYLI DLA PRZECIĘTNEGO KOWALSKIEGO JAK I TE LUKSUSOWE NA KTÓRE STAĆ TYLKO NIELICZNE OSOBY NA ŚWIECIE.
OCZYWIŚCIE ZAWSZE MOŻEMY WYBIERAĆ SPOŚRÓD AUT NOWYCH JAK I Z DRUGIEJ RĘKI,
TUTAJ CENY SĄ BARDZO ZRÓŻNICOWANE,KUPUJĄC UZYWANE AUTO MOŻEMY SOBIE POZWOLIĆ NA MODEL Z WYŻSZEJ PÓŁKI.
NIE KAZDY Z NAS POSIADA ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ GOTÓWKI NA ZAKUP NOWEGO SAMOCHODU A CZĘSTO NAWET NIE POSIADAJĄ GOTÓWKI NA SFINANSOWANIE AUTA UŻYWANEGO.ZAZWYCZAJ MŁODSI KLIENCI BORYKAJA SIĘ Z PROBLEMEM ZAKUPU CZTEROŚLADU ZA GOTÓWKĘ, I TU Z POMOCĄ PRZYCHODZĄ BANKI I INSTYTUCJE FINANSOWE Z PEŁNĄ GAMĄ OFERT AUTOKREDYTÓW.
ZE WZGLĘDU NA POTĘŻNĄ KONKURĘCJE NA RYNKU POŻYCZEK SAMOCHODOWYCH AUTOKREDYTY SĄ CORAZ BARDZIEJ DOSTEPNE I POTRZEBUJEMY CZASAMI TYLKO DOKUMENT TOŻSAMOŚCI,A CAŁA PROCEDURA POŻYCZKI SAMOCHODOWEJ TRWA NIE DŁUŻEJ NIŻ 15 MINUT.
NA OBECNĄ CHWILE MOŻEMY ZACIĄGNĄĆ KREDYT NA 100% WARTOŚCI POJAZDU,TAK WIĘC NIEWYMAGA SIĘ OD KREDYTOBIORCY ŻADNEJ WPŁATY WŁASNEJ.OPRÓCZ TEGO
BANK WLICZY NAM W RATĘ PAKIET UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH,DZIEKI TEMU NIE WYDAMY NA UBEZPIECZENIE ANI ZŁOTÓWKI.
NA RATY MOŻEMY ZAKUPIĆ SAMOCHODY NOWE JAK I UŻYWANE, WYMAGANIU W TAKIM WYPADKU SĄ PODOBNE LECZ LICZY SIĘ WIEK POJAZDU KREDYTOWANEGO.
INNĄ FORMĄ NABYCIA SAMOCHODU LUB POJAZDU SPECJALISTYCZNEGO JEST LEASING ,LECZ TA FORMA POZYSKANIA MASZYNY LUB BUSA WYKORZYSTYWANY JEST PRZEZ OSOBY PROWADZĄCE FIRME LUB DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ.
SKORZYSTAJ Z KREDYTU SAMOCHODOWEGO NA DOWÓD I CIESZ SIĘ NOWYM AUTEM.

Gdzie wziąć kredyt samochodowy?

Bez samochodu nie obejdzie się ani przedstawiciel handlowy, ani dostawca. Własnych czterech kółek potrzebuje też najważniejsza osoba w firmie Samochód szefa często pełni rolę wizytówki jego jak i przedsiębiorstwa, określa status, równocześnie będąc narzędziem pracy. Prezesi małych i średnich firm zazwyczaj nie mają szoferów, wybierają więc auta, które zapewnią im odpowiedni komfort jako kierowcom. Raczej nie zobaczymy ich za kółkiem Fiata Pandy. Najczęściej wybierają pojazdy z klasy średniej lub wyższej średniej. Nierzadko decydują się na wybór z segmentu SUV. Koszty przede wszystkim Jednym z powodów, dla których wybierane są samochody tej czy innej klasy, są pieniądze. Prezesi o mniej zasobnym portfelu lub po prostu bardziej oszczędni często wybierają spośród pojazdów pokroju Toyoty Avensis, Citrona C5 czy Opla Vectry. Są to auta klasy średniej wyższej, komfortowe i dobrze wyposażone, posiadające np. klimatyzację czy komplet poduszek. Bywa, że prezes wybierając auto dla siebie, kupuje kilka sztuk danego modelu, skuszony korzystnymi warunkami leasingu bądź specjalnymi ofertami dla firm, np. rabatami oferowanymi przy zakupie większej liczby egzemplarzy. Oprócz ceny zakupu liczą się także koszty eksploatacji i przeglądów. Samochody takich marek jak Peugeot czy Ford są tańsze w utrzymaniu niż na przykład BMW.

Prestiż nie bez znaczenia Cena nie jest jedynym czynnikiem determinującym wybór auta przez prezesa. Często ważniejszy jest odpowiedni prestiż i klasa pojazdu. Wśród marek uchodzących za luksusowe prym wiedzie niemiecka wielka trójka, czyli Audi, BMW i Mercedes. Wydawać by się mogło, że pojazdy tych firm nie są typowymi samochodami przeznaczonymi dla przedsiębiorstw. Sami dealerzy Audi i BMW przyznają jednak, że około 80% sprzedawanych przez nich samochodów trafia właśnie do firm i instytucji. Szefowie wybierają niemieckie limuzyny nie tylko ze względu na wizerunek, cenią sobie także nowoczesne rozwiązania techniczne, komfort i często walory sportowe poszczególnych modeli. Prezesi wybierają stateczne limuzyny, ale coraz chętniej nabywają także auta coup, np. BMW Serii 6. Podążając za ogólnoświatową modą, kupują luksusowe SUV-y, Audi Q7, BMW X5, Mercedesa ML. Dealerzy przyciągają klientów także traktowaniem adekwatnym do cen kupionych pojazdów. Być zauważalnym Nie wszyscy jednak utożsamiają wysoką klasę z Mercedesem bądź Audi. Część prezesów, pragnąc wyróżnić się z natłoku niemieckich samochodów, wybiera pojazdy innych marek. Wśród nich można wyróżnić kilku producentów. Po Alfę Romeo sięgają osoby ceniące sobie sportowy sznyt i piękną stylistykę. Popularnością cieszy się nie tylko Alfa 159. Na firmy sprzedaje się również modele GT i Brera. Prezesi, którzy chcą być zauważeni, kupują Citrona C6 i Lancię Thesis. Auta te są bardzo mało popularne, ale ich awangardowa stylizacja sprawia, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Ceniący sobie niezawodność, wysoką jakość, prowadzenie i świetne silniki coraz chętniej sięgają po Subaru Legacy. Wspomniana wcześniej moda na SUV-y wynika nie tylko z zapatrzenia w zachodnie trendy. O wyborze auta tej klasy często decydują względy praktyczne. Umiejętność pokonywania lekkiego terenu bywa bardzo przydatna, gdy prowadzi się firmę budowlaną lub geodezyjną. Duży prześwit przydaje się także przy jeździe po dziurawych drogach i podjeżdżaniu pod wysokie krawężniki. Wysoka pozycja za kierownicą też nie jest bez znaczenia.

Diesel z automatem Wybór odpowiedniego modelu to tylko jedna kwestia. Trzeba jeszcze dobrać odpowiedni silnik i wyposażenie. Przedsiębiorcy najczęściej kupują silniki Diesla. W przypadku aut klasy średniej decydują się na skrzynie manualne, w droższych pojazdach coraz chętniej wybierają automat. W kwestiach dodatkowego wyposażenia cenią sobie nawigację satelitarną i czujniki parkowania. Wielu szefów firm pokonuje ponad 30 tysięcy kilometrów rocznie, potrzebują więc auta, którym można bezpiecznie i wygodnie pokonywać długie trasy. Stąd duże zainteresowanie dwustrefową klimatyzacją, zestawami audio, skórzanymi fotelami, ksenonowymi reflektorami. Prezesi lubią nowinki techniczne i nie oszczędzają na nich, wybierając w wyposażeniu dodatkowym np. Head-up Display (znany z BMW system wyświetlania na przedniej szybie danych dotyczących jazdy). Połowa jest lojalna Decyzja o wyborze samochodu przez szefa zależy w dużej mierze od jego stopnia przywiązania do danej marki. Część właścicieli przeskakuje z kwiatka na kwiatek, chce wypróbować wszystkiego. Inni pozostają wierni marce. Z rozmów z dealerami wynika, że stanowią oni około 50 procent klientów. Często decydują się oni na kupno auta tej samej firmy, ale wyższej klasy. Na przykład użytkownicy Audi A4 wydają pieniądze na model A6. Można zaobserwować również inną tendencję. Szef przekonany o dobrej jakości samochodu, którym sam jeździ, oraz zadowolony z serwisu, kupuje dla firmy auta typowo użytkowe tej samej marki, co używany przez niego pojazd. Trudno jednoznacznie określić, czym jest auto dla prezesa. O wyborze tego czy innego pojazdu nie decyduje wyłącznie cena, komfort jazdy czy serwis. Samochód może stać się odzwierciedleniem wizerunku prezesa i jego firmy. W końcu jak cię widzą, tak cię piszą. 
Dostępność przeróżnych ofert kredytowych związanych z zakupem nowego lub używanego samochodu jest czasami tylko z pozoru cechą pozytywną. Okazuje się bowiem, że ów różnorodność może sprawiać jeszcze więcej problemów: ogromny wybór kredytów wprowadza sporo zamętu i komplikuje proces podejmowania decyzji.Istotne jest, aby właściwie wybrać bank lub inną instytucję finansową, mającą w swojej ofercie kredyty samochodowe, ponieważ z reguły jest to zobowiązanie udzielane na sporą sumę pieniędzy. Kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych nie da się w końcu spłacić od ręki, ale wiąże się to z wieloletnim spłacaniem rat i w pewnym stopniu uzależnieniem od banku. Dlatego kredyty samochodowy warto brać w tej instytucji, która nie tylko zaoferuje nam najlepsze warunki (niskie oprocentowanie i prowizję, optymalny czas spłaty). Ważne jest też to, aby wybrać takiego kredytodawcę, który cieszy się poważaniem w swojej branży i uchodzi za w pełni profesjonalnego, szanującego swoich klientów i traktującego ich w odpowiedni sposób.

Kredyt samochodowy może zostać przeznaczony na zakup pojazdu nowego lub używanego. O kredyt „na samochód” może wnioskować osoba prywatna i osoba prawna ( przedsiębiorca). Klient może wybrać samochód „pod kredyt” u dealera, w komisie, a nawet u sąsiada, może go także sprowadzić zza granicy. Dzisiaj kredyt samochodowy można zaciągnąć również w walucie obcej: CHF, EUR, USD. Kwota kredytu może zostać „rozszerzona” o koszty polisy OC oraz AC. Okres kredytowania dla kredytu samochodowego wynosi nawet 10 lat ( 120 miesięcy). Najczęściej stosowane formy zabezpieczenia kredytu „na samochód” to: zastaw rejestrowy albo przewłaszczenie pojazdu ( cesja do praw z polisy OC i AC). Wkład własny nie jest wymagany, jednak wiąże się on z uproszczoną procedurą kredytową .Wystarczy tylko dowód osobisty abyś mógł jeździć nowym samochodem.

Samochód na kredyt prosto z salonu.


Proces związany z zaciąganiem kredytu samochodowego nie jest ani prosty, ani szybki, ani przyjemny. Zwłaszcza gdy nagle okazuje się, że prócz odsetek z rat trzeba będzie też pokrywać koszty szeregu innych opłat – prowizji, marży, ubezpieczenia.Można jednak sprawić, aby cały proces przebiegał nieco szybciej i prościej: w tym celu należy wszelkie formalności załatwiać bezpośrednio ze sprzedawcą, a nie z samym bankiem. Zaciągając w ten sposób kredyty samochodowe nie trzeba się bowiem martwić o formalności czy dosłowne użeranie się z bankami, tym wszystkim zajmuje się już sprzedawca lub dealer samochodowy. Z naszej strony musimy jedynie dostarczyć wymagane dokumenty oraz zadeklarować, czy kredyt samochodowy bierzemy na całą kwotę wartości auta, czy też wnosimy jakiś wkład własny. Decydując się na samodzielne załatwianie formalności trzeba się jednak liczyć z koniecznością częstych wizyt w banku, wiszenia na infolinii, dosyłania co chwilę nowych dokumentów czy zaświadczeń. Składając cały ten proces na barki sprzedawcy, możemy wszystko załatwić praktycznie od ręki i już po kilku godzinach wyjechać z salonu swoim nowym wymarzonym autem.

Kredyt samochodowy z wkładem własnym.


Kredyt samochodowy. Plusy i minusy.

Jeżeli już zdecydowałeś się na zakup samochodu musisz dokładnie przemyśleć kilka podstawowych spraw związanych z zakupem. Warto zastanowić się na jaki samochód możemy sobie pozwolić zanim zaczniemy umawiać się na wizyty w salonach i ze sprzedawcami.

Jeżeli już zdecydowaliśmy się na zakup samochodu musimy dokładnie przemyśleć kilka podstawowych spraw związanych z zakupem. Pamiętajmy, że wydatki to nie tylko kwota jaką przeznaczymy na samochód, ale również: rejestracja, ubezpieczenie OC/AC, w przypadku samochodu używanego zazwyczaj wiąże się z wymianą kilku elementów (oleje, filtry, paski, klocki, opony), dalsze utrzymanie, serwisowanie, itd. Wobec tego warto zastanowić się na jaki samochód możemy sobie pozwolić zanim zaczniemy umawiać się na wizyty ze sprzedawcami. Odpowiedz sobie na 5 pytań przed zakupem używanego samochodu. 1. Sprowadzony z zagranicy czy kupiony w Polsce? Samochód zarejestrowany w Polsce wiąże się z najmniejszymi kosztami jeżeli chodzi o przerejestrowanie. Obecnie jest to koszt niecałych 200 zł w zależności od miasta i podatek od czynności cywilnoprawnych. Na rejestracje samochodu sprowadzonego z zagranicy po wszystkich opłatach – dokonanych przez sprzedającego wydamy 245 zł. Jeżeli natomiast kupujemy samochód sprowadzony z zagranicy bez opłat to musimy liczyć się z dużo większym wydatkiem: podatek akcyzowy, tłumaczenia, przegląd, opłata w urzędzie skarbowym oraz rejestracja. Dla samochodu o średniej wartości (np. Audi A4 – 15 tysięcy zł) będzie to około 1200 – 1600 zł oraz od tygodnia do 2 tygodni jakie stracimy na załatwienia. Więcej informacji o rejestracji w innym artykule „Jak zarejestrować sprowadzony samochód”. 2. Benzyna czy diesel, a może gaz? Jeżeli dużo jeździmy to powinniśmy zastanowić się nad kupnem diesla albo samochodu z instalacją gazową. Powszechnie wiadomo, że silniki diesla są najtrwalsze i oszczędne. Jeżeli chodzi o samochód na gaz to zdania są podzielone. Jedni uważają, że jest najtańszy jeżeli chodzi o użytkowanie, ale czy jest niezawodny? Najważniejsze jest to, że nie każdy silnik dobrze pracuje na gazie więc przed zakupem takiego samochodu należy zasięgnąć porady u specjalisty. Jeżeli chodzi o silniki benzynowe to wiążą się z większym zużyciem paliwa ale za to samochody przy zakupie są zdecydowanie tańsze. Każdy powinien zastanowić się ile kilometrów rocznie jest w stanie zrobić i przekalkulować czy wybiera oszczędność (diesel, gaz) czy może dynamikę (benzyna). 3. Mały czy duży? Tu odpowiedź jest jasna – mamy dużą rodzinę czy nie? Chcemy coś przewozić czy nie? Planujemy wyjazd na wakacje w dalszą podróż? Chciałbym tylko zwrócić uwagę na takie rzeczy jak np. wkładanie dziecka do fotelika. Zdecydowanie trudniej nam będzie jeżeli mamy samochód 3-drzwiowy a łatwiej w dużych, wyższych samochodach np. SUV gdzie nie będziemy musieli się schylać. 4. Jakie wyposażenie? Jeżeli kupujemy samochód używany ciężko jest znaleźć samochód ze wszystkim co chcemy. Najlepiej jest wybrać kilka elementów, które uważamy za niezbędne w naszym samochodzie np. klimatyzacja – szczególnie ważna latem, minimum 4 poduszki powietrzne – względy bezpieczeństwa, elektryczne szyby i lusterka, automatyczna skrzynia biegów, wielofunkcyjna kierownica, tempomat to z pewnością elementy, które sprawią że jazda samochodem jest łatwiejsza i przyjemniejsza. 5. Jak i gdzie szukać ogłoszeń spełniających nasze kryteria? Zdecydowanie największym źródłem informacji jest Internet. Jest wiele stron na których możemy szukać ogłoszeń. Moim zdaniem bardzo pomocna jest strona iOgloszenia.com , na której to możemy zaznaczyć na mapie nasz adres i wybrać wyszukiwanie ogłoszeń spełniających wybrane kryteria w odległości np. 20, 30, 50, 100, 150 kilometrów. Jest to ciekawe rozwiązanie i system pokazuje nam odległość do sprzedającego np. 8 km. Szczególnie przydatne dla tych, którzy nie planują długich wycieczek po Polsce, bo czasami pojazd jest w zupełnie innym stanie niż opisano w ogłoszeniu, a wycieczka kosztuje nas kilkaset złotych. www.iogloszenia.com
Kredyt samochodowy jest jedną z możliwości zakupu samochodu w sytuacji, gdy nie posiadamy środków wystarczających na dokonanie takiego zakupu za gotówkę. Decydując się na taki produkt, możemy stać się właścicielem samochodu, a pożyczoną od banku sumę, spłacać w ratach nawet przez kilka lat. Jest to opcja, która pozwala nam nabyć samochód, bez konieczności posiadania gotówki, jednak czy jest to opcja korzystna?

Analizując kredyt samochodowy, niewątpliwie można wyróżnić dobre i złe jego strony. Dobrą jest możliwość posiadania samochodu praktycznie natychmiast i spłacania go w późniejszym terminie, jednak to udogodnienie posiada swoją cenę. Są nią koszty kredytu i związane z jego posiadaniem ograniczenia – to można niewątpliwie zakwalifikować do poważnych minusów kredytu samochodowego.

Każdy kredyt wiąże się z koniecznością oddania bankowi nie tylko pożyczonej kwoty, ale również sumy wynikającej z oprocentowania kredytu i innych jego kosztów, zawsze więc koniecznym będzie oddanie sumy większej niż otrzymaliśmy. Kredyt na samochód to kredyt znacznej wysokości, co wynika między innymi z cen aut. Przy dużych kwotach kredytu, nawet niewielkie oprocentowanie, to znacząca suma, którą trzeba zapłacić, koszt nabycia samochodu staje się więc wyższy niż jego cena.

Kupując samochód na kredyt, trzeba pamiętać również o tym, że dodatkowymi kosztami, które będą wymagane, będą koszty pełnego ubezpieczenia pojazdu. Przy samochodach kredytowanych, nie wystarczy ubezpieczenie OC, niezbędne są również inne polisy, których koszt z reguły jest zauważalny.
Podsumowując – zakup samochodu na kredyt to rozwiązanie, które pozwala nam go posiadać natychmiast, a spłacać go w późniejszym terminie, nie jest to jednak udogodnienie nie pozbawione wad. Decydując się na kredyt samochodowy trzeba mieć świadomość, że jego koszty będą zauważalne. Czas trwania umowy kredytowej, to czas, w którym samochód będzie przedmiotem zastawu bankowego – nie będzie można go na przykład sprzedać. Decydując się na kredyt, trzeba więc mieć świadomość, że czeka nas użytkowanie samochodu przez cały czas trwania umowy kredytowej, a koszty spłaty kredytu będą wyższe niż cena samochodu. Warto mieć tego świadomość i podejmować decyzję rozważne i przemyślane.
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW