przeważnie nie trzeba określać na co potrzebne są nam pieniądze. Daje to sporą dowolność; kredyt gotówkowy jest jedną z najbardziej korzystnych opcji, gdy budżet naszego gospodarstwa domowego przeżywa nagły kryzys finansowy; kredyt gotówkowy może być zaciągnięty nawet na kwotę 100 tysięcy złotych; formalności, w porównaniu z innymi rodzajami kredytu, są niewielkie, często wręcz ograniczone do niezbędnego minimum. Jest więc to wygodny i stosunkowo szybki sposób na uzyskanie potrzebnych środków pieniężnych; możliwość załatwienia wstępnych formalności przez Internet, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo czasu; kredyt gotówkowy przyznawany jest stosunkowo szybko. Decyzja zazwyczaj zapada w ciągu jednego dnia roboczego. Natomiast, gdy od razu dostarczymy bankowi wszystkie niezbędne dokumenty oraz gdy bank może szybko sprawdzić naszą historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, to często wystarczy zaledwie kilkanaście minut na podjęcie decyzji. W chwili, jej zapadnięcia pieniądze są praktycznie od razu do naszej dyspozycji. Niektórzy więc określają kredyty gotówkowe mianem szybkich pożyczek; kredyt gotówkowy można otrzymać w najbardziej dogodnej dla siebie formie: czek bankowy, gotówka, przelew. W ostatnim przypadku można również przelać pieniądze na konto bankowe w innym banku niż ten w którym zaciągnęliśmy kredyt gotówkowy. Istnieje także możliwość podziału przyznanej, w umowie kredytowej, kwoty na transze; niezależnie od tego jaką kwotę chcemy od banku pożyczyć, nie ma wymogu wkładu własnego; kredyt gotówkowy daje możliwość dopasowania okresu spłaty do własnych możliwości, tak aby wielkość rat była rozsądna w stosunku do płaconych odsetek; kredyt gotówkowy posiada istotne udogodnienie w postaci możliwości wcześniejszej spłaty zobowiązania bez ponoszenia dodatkowych opłat; kredyty gotówkowe w ofertach różnych banków zawierają także szereg innych udogodnień, jak np.: zwolnienie z odsetek w okresie kilku miesięcy, możliwość wstrzymania spłaty, malejące raty itd.
Najlepsze Kredyty samochodowe ,mieszkaniowe 2014 rok
NOWE POŻYCZKI CHWILÓWKI  są produktem finansowym oferowanym przez różne instytucje kredytowe. Istotą kredytów tego rodzaju jest „pożyczanie” pieniędzy na dowolny cel. Z tego też powodu jest najbardziej popularnym produktem na rynku usług bankowych. Formalności w wielu przypadkach ograniczają się do minimum. W zależności od kwoty nie są konieczne nawet zaświadczenia o dochodach – wystarczy tylko dokument potwierdzający tożsamość.  
NOWE POŻYCZKI gotówkowe charakteryzują się dość wysokim oprocentowaniem (w porównaniu z kredytami hipotecznymi) oraz krótkim okresem kredytowania. Choć istnieją banki, które udzielają kredytów nawet na 8 lat, to w większości przeważają instytucje oferujące pomoc do 2-3 lat. Kredyty tego rodzaju charakteryzują się również określoną kwotą maksymalną. Najczęściej kwoty sięgają od kilkuset złotych do 100 tysięcy złotych.

KRYTERIA PRZY UDZIELANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO

Gdy udajemy się do banku po kredyt, wtedy też powinniśmy zawsze pamiętać o tym, że konieczne będzie spełnienie określonych formalności, aby móc go dostać. Każda instytucja finansowa w tym temacie kieruje się innymi kryteriami, więc też dobrze zawsze zaznajomić się z jej ofertą wcześniej, a także można też skorzystać ze specjalnych kalkulatorów, które będą mogły wskazać nam, czy otrzymamy kredyt bez problemu. Zazwyczaj jest tak, że w przypadku tych większych kredytów możemy zostać poproszeni o dostarczenie większej liczby dokumentów, aby bank mógł zadecydować, jakie jest ryzyko pożyczenia nam pieniędzy.Często gdy chodzi o nieduże kredyty gotówkowe, nie musimy się tym przejmować i wystarczy nam do tego tylko dowód osobisty czy też posiadanie konta w banku, którego oferta nas interesuje. Jakie czynniki są zatem brane pod uwagę przy udzielaniu kredytów? Przede wszystkim będzie to zdolność kredytowa, czyli to, czy będziemy w stanie spłacić wszystkie raty bez większych problemów. Jeżeli nasza zdolność będzie na przyzwoitym poziomie, wówczas możemy też liczyć na lepsze warunki kredytowania. Następnie ważnym czynnikiem jest to, ile pieniędzy potrzebujemy oraz na jaki czas. W przypadku kredytów mieszkaniowych, hipotecznych czy też inwestycyjnych bierze się też pod uwagę wiele innych szczegółowych elementów.

Zdolność kredytowa;                                                                                                                                                   Często gdy chcemy wziąć kredyt, bank określa naszą zdolność kredytową. Dzięki niej będziemy mogli się dowiedzieć, czy stać nas na określony produkt finansowy w postaci pożyczki w danym banku. Zdolność kredytowa jest bardzo skomplikowaną... Kiedy można łatwo dostać kredyt? Gdy chcemy wziąć kredyt, powinniśmy wiedzieć, że na to, czy go otrzymamy, ma wpływ bardzo wiele czynników. Są one zależne od tego, z jakim rodzajem kredytów mamy do czynienia, a także z tym, czy sami będziemy w stanie wygodnie je spłacać.... Które kredyty są trudniejsze do otrzymania? Jeżeli zamierzamy w najbliższym czasie wziąć kredyt, wtedy też często zastanawiamy się nad tym, czy łatwo będziemy mogli go otrzymać. Dzisiaj banki są ogólnie dla nas dość łaskawe i tym samym mogą też dać nam kredyt nawet wtedy, gdy...
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW