przeważnie nie trzeba określać na co potrzebne są nam pieniądze. Daje to sporą dowolność; kredyt gotówkowy jest jedną z najbardziej korzystnych opcji, gdy budżet naszego gospodarstwa domowego przeżywa nagły kryzys finansowy; kredyt gotówkowy może być zaciągnięty nawet na kwotę 100 tysięcy złotych; formalności, w porównaniu z innymi rodzajami kredytu, są niewielkie, często wręcz ograniczone do niezbędnego minimum. Jest więc to wygodny i stosunkowo szybki sposób na uzyskanie potrzebnych środków pieniężnych; możliwość załatwienia wstępnych formalności przez Internet, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo czasu; kredyt gotówkowy przyznawany jest stosunkowo szybko. Decyzja zazwyczaj zapada w ciągu jednego dnia roboczego. Natomiast, gdy od razu dostarczymy bankowi wszystkie niezbędne dokumenty oraz gdy bank może szybko sprawdzić naszą historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, to często wystarczy zaledwie kilkanaście minut na podjęcie decyzji. W chwili, jej zapadnięcia pieniądze są praktycznie od razu do naszej dyspozycji. Niektórzy więc określają kredyty gotówkowe mianem szybkich pożyczek; kredyt gotówkowy można otrzymać w najbardziej dogodnej dla siebie formie: czek bankowy, gotówka, przelew. W ostatnim przypadku można również przelać pieniądze na konto bankowe w innym banku niż ten w którym zaciągnęliśmy kredyt gotówkowy. Istnieje także możliwość podziału przyznanej, w umowie kredytowej, kwoty na transze; niezależnie od tego jaką kwotę chcemy od banku pożyczyć, nie ma wymogu wkładu własnego; kredyt gotówkowy daje możliwość dopasowania okresu spłaty do własnych możliwości, tak aby wielkość rat była rozsądna w stosunku do płaconych odsetek; kredyt gotówkowy posiada istotne udogodnienie w postaci możliwości wcześniejszej spłaty zobowiązania bez ponoszenia dodatkowych opłat; kredyty gotówkowe w ofertach różnych banków zawierają także szereg innych udogodnień, jak np.: zwolnienie z odsetek w okresie kilku miesięcy, możliwość wstrzymania spłaty, malejące raty itd.
Najlepsze Kredyty samochodowe ,mieszkaniowe 2014 rok
NOWE POŻYCZKI CHWILÓWKI  są produktem finansowym oferowanym przez różne instytucje kredytowe. Istotą kredytów tego rodzaju jest „pożyczanie” pieniędzy na dowolny cel. Z tego też powodu jest najbardziej popularnym produktem na rynku usług bankowych. Formalności w wielu przypadkach ograniczają się do minimum. W zależności od kwoty nie są konieczne nawet zaświadczenia o dochodach – wystarczy tylko dokument potwierdzający tożsamość.  
NOWE POŻYCZKI gotówkowe charakteryzują się dość wysokim oprocentowaniem (w porównaniu z kredytami hipotecznymi) oraz krótkim okresem kredytowania. Choć istnieją banki, które udzielają kredytów nawet na 8 lat, to w większości przeważają instytucje oferujące pomoc do 2-3 lat. Kredyty tego rodzaju charakteryzują się również określoną kwotą maksymalną. Najczęściej kwoty sięgają od kilkuset złotych do 100 tysięcy złotych.

Jeśli kupić mieszkanie to teraz. Bo od stycznia...

Tylko niespełna dwa miesiące pozostały planującym kupno mieszkania, by uciec przed kolejną rekomendacją KNF narzucającą bankom dokręcenie kredytowej śruby. Wprawdzie zdaniem ekspertów ceny mieszkań będą wciąż spadały, jednak kwoty jakie banki będą nam skłonne pożyczyć na ich kupno, zmniejszą się nawet o połowę. Argumentem przemawiającym za postaraniem się o kredyt właśnie teraz, jest decyzja Europejskiego Banku Centralnego o obniżce stóp procentowych. Obniżenie stóp procentowych to dobra wiadomość dla osób już posiadających kredyty w euro, jak i dla tych, które myślą o jego zaciągnięciu. Oprocentowanie takich pożyczek jest najczęściej oparte o stawki euribor, które maleją wraz z obniżką stóp procentowych. A jak wygląda sytuacja na rynku nieruchomości? - W ostatnich miesiącach zanotowaliśmy wzrost zawieranych transakcji i ożywienie - mówi Money.pl Katarzyna Lubaś, ekspert rynku nieruchomości z centrum Amron. - Widać to wyraźniej w przypadku nowych mieszkań. Na rynku wtórnym, sytuacja jest o wiele bardziej skomplikowana. Zależnie od miasta i lokalizacji nieruchomości notujemy spadki cen i jednocześnie niewielkie wzrosty. Chociaż w zdecydowanej większości miast można mówić o spadkach - dodaje. ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA FORMULARZY  zapoznaj się z ofertą i wypełnij odpowiedni formularz.dzięki temu zdąrzysz z kredytem mieszkaniowym na starych warunkach.

news

Od przyszłego roku rata kredytu nie będzie mogła przekraczać 42 procent zarobków klienta. To efekt kolejnej nowelizacji rekomendacji S wydanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Dziś osoby zarabiające więcej niż średnia krajowa na spłatę kredytu hipotecznego mogą wydać nawet 65 procent swoich zarobków, a te z dochodami równymi lub mniejszymi od przeciętnej płacy połowę. Od początku 2012 roku limit spadnie do maksymalnie 42 procent - pisze Dziennik Gazeta Prawna. Poza tym banki, obliczając naszą zdolność kredytową, będą zakładać, że kredyt w euro lub we frankach zostanie spłacony w ciągu 25 lat, nawet jeśli w rzeczywistości spłata pożyczki potrwa 40 lat.
dla tego kredytmieszkaniowy.manifo.com
zachęca do składania wniosków o kredyty mieszkaniowe na naszej stronie w celu szybszego rozpatrzenia na starych zasadach.
Z powodu tych zmian maksymalna zdolność kredytowa w 2012 roku w walucie może być nawet o połowę mniejsza niż dziś - mówi Jerzy Węglarz z Home Brokera. Tymczasem już teraz jest ona o 20 procent niższa niż przy takim samym kredycie w polskiej walucie.

NIE ZWLEKAJ ZŁÓŻ WNIOSEK
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW