OPINIE CIEKAWOSTKI

manifo.com13 listopad, 2011

To jest przykładowy wpis. Aby go zmienić lub usunąć przejdź do Administracji. W Administracji możesz także dodawać nowe wpisy i zarządzać aplikacją.

13 listopad, 2011

Co warto wiedzieć o zwrocie podatku z Niemiec?
Zwrot podatku
Formularz kontaktowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [Pełna treść oświadczenia]

Praca w Niemczech stała się bardzo dochodowym źródłem zarobku dla wielu Polaków. Prace sezonowe, kontraktowe, a nawet stałe są coraz bardziej zachęcające i konkurencyjne w stosunku do innych ofert z krajów europejskich. Szczególnie istotny jest fakt, że od 1 maja 2011r. niemiecki rynek pracy otworzył się dla nowych krajów członkowskich, w tym także dla Polski.

Wyjeżdżając do pracy za granicą warto wcześniej zaczerpnąć informacji na temat panującego w danym kraju prawa pracy i korzyści jakie można uzyskać pracując w danym kraju. Praca w Niemczech daje wiele korzyści osobom, które zostaną legalnie zatrudnione w firmach na terenie Niemiec.

Rynek pracy w kraju za Odrą kusi nie tylko pracowników niższego szczebla, ale coraz częściej pracę mogą otrzymać specjaliści i eksp

13 listopad, 2011

Firma Euro-Tax.pl znalazła się w czołówce najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Europie. W XII edycji Rankingu Deloitte Technology Fast 50 wrocławska firma zajęła 8 miejsce w Polsce i 17 w Europie Środkowej.

Firma Euro-Tax.pl wykazała 950% wzrostu przychodu w latach 2006-2010. „Średni wzrost przedsiębiorstw w zestawieniu wyniósł 1 068% (przychody 2006 r. versus 2010 r.), i jest to trzeci najlepszy wynik w 12-letniej historii konkursu, który znacznie przewyższa ubiegłoroczny rezultat - 967%” – czytamy na stronie organizatora.
Euro-Tax.pl Sp. z o.o., będąca częścią Grupy Euro-Tax.pl, już po raz trzeci została doceniona w rankingu Technology Fast50: w roku 2008 spółka zajęła 3 miejsce w rankingu Rising Stars, a w 2009 uplasowała się na 7 pozycji tego rankingu.
Sukces firmy nie były możliwy bez Państwa udziału. Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować Państwu za zaufanie, którym nas Państwo obdarzyli oraz zachęcić do ponownego skorzystania z

13 listopad, 2011

Chcieliśmy podzielić się z Państwem ważną informacją. Euro-Tax.pl przeszedł pomyślnie kontrolę holenderskiego urzędu skarbowego.

Urząd ten uznał, że firma spełnia najwyższe standardy w realizacji usługi zwrotu podatku. Pozytywnie oceniono sposób składania reklamacji, obsługę poszczególnych spraw oraz stosowane pełnomocnictwa.
Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby utrzymać wysoki standard kontaktów z zagranicznymi urzędami, po to, aby nasi klienci otrzymywali usługę najwyższej jakości.

13 listopad, 2011

1 maja 2011 roku nastąpiło oficjalne otwarcie niemieckiego rynku pracy dla obywateli z nowych krajów Unii Europejskie, w tym Polski.

Do tej pory w celu podjęcia pracy w Niemczech niezbędne było uzyskanie specjalnego zezwolenia. Obecnie Polacy szukający zatrudnienia u naszych zachodnich sąsiadów mogą zrobić to bez żadnych ograniczeń.
Wystarczy znaleźć interesującą ofertę, już teraz w Niemczech brakuje około 3 milionów pracowników. Największe zapotrzebowanie obserwuje się na pracowników wykwalifikowanych, głównie informatyków i inżynierów. Sporo wolnych etatów czeka także w służbie zdrowia, przemyśle i rolnictwie.
Szacuje się, że do pracy w Niemczech wyjedzie nawet 500 tysięcy Polaków. Legalna praca za naszą zachodnią granicą wiąże się z możliwością uzyskania zwrotu nadpłaconego podatku. Zwrot podatku z Niemiec skutecznie i szybko można odzyskać za pośrednictwem naszej strony .

5 luty, 2012

ZWROT PODATKU ZA PRACE ZA GRANICĄ BIELAWA, WSZYSTKO ZAŁATWISZ PRZEZ INTERNET BEZ OPŁAT WSTĘPNYCH. PIENIĄDZE OTRZYMASZ PROSTO NA KONTO BANKOWE.NIE SUBLIMOWANY ZWROT PODATKU Z ZIEMI POLSKIEJ ZAKRAWAJĄCY O MNIEJSZE ILOŚCI KOMPILACJI SKRUPULATNEJ DZIĘKI DOSTEPOWI NANO KOMPUTEROWEJ PRZEZ SIEĆ.TU ZAŁATWISZ SZYBKI ODZYSK PODATKU Z POZA POLSKI.


Dodaj nowy wpis

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW