przeważnie nie trzeba określać na co potrzebne są nam pieniądze. Daje to sporą dowolność; kredyt gotówkowy jest jedną z najbardziej korzystnych opcji, gdy budżet naszego gospodarstwa domowego przeżywa nagły kryzys finansowy; kredyt gotówkowy może być zaciągnięty nawet na kwotę 100 tysięcy złotych; formalności, w porównaniu z innymi rodzajami kredytu, są niewielkie, często wręcz ograniczone do niezbędnego minimum. Jest więc to wygodny i stosunkowo szybki sposób na uzyskanie potrzebnych środków pieniężnych; możliwość załatwienia wstępnych formalności przez Internet, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo czasu; kredyt gotówkowy przyznawany jest stosunkowo szybko. Decyzja zazwyczaj zapada w ciągu jednego dnia roboczego. Natomiast, gdy od razu dostarczymy bankowi wszystkie niezbędne dokumenty oraz gdy bank może szybko sprawdzić naszą historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, to często wystarczy zaledwie kilkanaście minut na podjęcie decyzji. W chwili, jej zapadnięcia pieniądze są praktycznie od razu do naszej dyspozycji. Niektórzy więc określają kredyty gotówkowe mianem szybkich pożyczek; kredyt gotówkowy można otrzymać w najbardziej dogodnej dla siebie formie: czek bankowy, gotówka, przelew. W ostatnim przypadku można również przelać pieniądze na konto bankowe w innym banku niż ten w którym zaciągnęliśmy kredyt gotówkowy. Istnieje także możliwość podziału przyznanej, w umowie kredytowej, kwoty na transze; niezależnie od tego jaką kwotę chcemy od banku pożyczyć, nie ma wymogu wkładu własnego; kredyt gotówkowy daje możliwość dopasowania okresu spłaty do własnych możliwości, tak aby wielkość rat była rozsądna w stosunku do płaconych odsetek; kredyt gotówkowy posiada istotne udogodnienie w postaci możliwości wcześniejszej spłaty zobowiązania bez ponoszenia dodatkowych opłat; kredyty gotówkowe w ofertach różnych banków zawierają także szereg innych udogodnień, jak np.: zwolnienie z odsetek w okresie kilku miesięcy, możliwość wstrzymania spłaty, malejące raty itd.
Najlepsze Kredyty samochodowe ,mieszkaniowe 2014 rok
NOWE POŻYCZKI CHWILÓWKI  są produktem finansowym oferowanym przez różne instytucje kredytowe. Istotą kredytów tego rodzaju jest „pożyczanie” pieniędzy na dowolny cel. Z tego też powodu jest najbardziej popularnym produktem na rynku usług bankowych. Formalności w wielu przypadkach ograniczają się do minimum. W zależności od kwoty nie są konieczne nawet zaświadczenia o dochodach – wystarczy tylko dokument potwierdzający tożsamość.  
NOWE POŻYCZKI gotówkowe charakteryzują się dość wysokim oprocentowaniem (w porównaniu z kredytami hipotecznymi) oraz krótkim okresem kredytowania. Choć istnieją banki, które udzielają kredytów nawet na 8 lat, to w większości przeważają instytucje oferujące pomoc do 2-3 lat. Kredyty tego rodzaju charakteryzują się również określoną kwotą maksymalną. Najczęściej kwoty sięgają od kilkuset złotych do 100 tysięcy złotych.

wasze opinie

OPINIE O MBANKU

2011-11-01 01:57:18, komentarzy: 7

PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ O MBANKU

« powrót

Dodaj nowy komentarz

 • kredyt mieszkaniowy 17:25, 19 lutego 2012

  Zdecydowanie Deutsche Bank - konto internetowe dbNET:
  - bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie
  - bezpłatne prowadzenie konta
  - bezpłatne wydanie karty
  - użytkowanie karty za darmo, jeżeli w ciągu miesiąca zostanie zrealizowana przynajmniej jedna transakcja finansowa
  - bezpłatne przelewy internetowe
  http://www.konto-internetowe.dlamnie.com/dbNET.htm

  inteligo też się dobrze prezentuje:
  - brak opłaty za konto
  - użytkowanie karty za darmo, jeżeli suma transakcji bezgotówkowych za poprzedni okres miesięczny przekracza 99,99 zł
  - ponad 3400 bezpłatnych bankomatów PKO BP, BZ WBK, eService

  Odpowiedz
 • Gość 18:41, 16 listopada 2011

  W mBanku czas oczekiwania na decyzję od złożenia kompletnego wniosku to bity miesiąc.

  Odpowiedz
 • Gość 18:40, 16 listopada 2011

  eh no czeka się długo - w piątek (16-04) doniosłam brakujące papierki o których pisali w decyzji kredytowej. Umowa miała być wczoraj, oczywiście jej nie ma - dostałam natiomiast informajcę ze będzie najwcześniej dziś, więc nadal czekam.

  Odpowiedz
 • Gość 18:39, 16 listopada 2011

  Tak więc - dostałam umowę w piatek 23-04(wniosek złożony 18-03), w dniu wczorajszym podpisałam umowę - teraz zotał już tylko akt notarialny, sąd oraz wypłata kredytu (podobno w ciągu 3 dni roboczych). Pani w banku powiedziała ze jak miałabym do czwartku załatwione wszytsko to wypłata nastapiłaby jeszcze przed wekendem.(ale biorę dużą poprawkę na to co mówią )

  Odpowiedz
 • Gość 18:35, 16 listopada 2011

  Mój wniosek razem ze zdjęciami mieszkania poszedł 23 marca, na stronach mbanku można wpisać nr wniosku to pokaże się data przyjęcia wniosku, niby do analizy został przyjęty 24 marca. Do tej pory mówią że trzeba czekać..... że mają opóźnienia. Wszystkie papiery dostali, nic nie musiałam donosić a dalej sobie moge czekać . To po co piszą że 11 dni roboczych. Ściema i tyle. Już nie czekam dostałam decyzje z innego banku. Bo szkoda czasu.

  Odpowiedz
 • adka 15:56, 14 listopada 2011

  polecam mbank,ponieważ w tym banku dostaliśmy bez problemu kredyt hipoteczny,niestety w innych bankach odmówiono nam pozyczki.Przez wiele lat miałam konto w innym banku ,ale ku mojemu zdziwieniu nie przyznano mi kredytu;wstyd tak traktują stałych klientów!!

  Odpowiedz
 • DOROTA 2:01, 1 listopada 2011

  POLECAM MBANK,SZYBKO ZAŁATWIŁAM KREDYT GOTÓWKOWY,NIWNAPOTKAŁAM ŻADNYCH PROBLEMÓW,MOGE POLECIĆ Z CZYSTYM SUMIENIEM.

  Odpowiedz
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW